PRAGNĘ DZIECKA ! nie musisz się rejestrować aby coś napisać !

Forum poświęcone dla osób, które chcą bardzo maluszka ale mają problemy___WYPOWIEDZ SIĘ BEZ REJESTRACJI !!!

Ogłoszenie

Forum poświęcone dla osób, które chcą bardzo maluszka ale mają problemy. Tutaj może wypowiedzieć się każdy kto oczywiście ma coś sensownego do powiedzenia. Nie trzeba się rejestrować aby coś ciekawego napisać. Pozdrawiam Admin

#1 2010-09-19 15:51:04

marysia

Gość

androlog

Cześć Wszystkim,
wybieramy się z mężem na wizytę do androloga . Pomyślałam, że może mąż powinien zrobić jakieś badania przed wizytą, żeby skrócić czas diagnozowania.
Oczywiście badanie nasienia mamy, niestety niezbyt dobre... Ale wiem, że robi się też u mężczyzn hormony - tylko jakie no i jestem. Poza tym pewnie usg jąder... Macie pomysł co jeszcze? Podzielcie się proszę, jakie badania "męskie" macie za sobą.
Dzięki!

 

#2 2010-09-19 15:52:41

izunia

Gość

Re: androlog

Hormony - podstawa: FSH, LH, Testosteron, Prolaktyna - dzień nie istotny
Hormorny dodatkowo robliśmy tarczycę i estradiol, bo poprosiłam endokrynologa to nam za darmo dopisał, ale chyba nie są aż tak konieczne.
Ogólnie morfologię.

USG - jąder - nam urolog dopisał jeszcze coś na skierowaniu po lekarsku i nie wiem czy to były pachwiny czy przepuklina - ogólnie to mężowi USG robił z 0,5 godz. i duży obszar poza jądrami

Posiew nasienia - szczególnie warto jak macie leukocyty, erytrocyty powyżej normy w nasieniu
Można też zrobić chlamydię.
SCSA z nasienia- można poczytać i się zastanowić czy robić.

No i na koniec genetyka - to długo zamuje i jest dosyć drogie, więc warto się tak czy owak na NFZ zapisać, żeby czas leciał, a przed wizytą i tak nie zdążycie raczej. Co z genetyki robić zależy od wyników nasienia i można na wizycie pogadać.
pa

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.najlepszeseriale.pun.pl www.narutofunclub.pun.pl www.otsfanforum.pun.pl www.akademiasarmatia.pun.pl www.oroboros.pun.pl